Tri Power

Tak nějak by se dal nazvat uplynulý prodloužený víkend. Označení „Tri power“ používal třeba Pontiac, jedná se o dodávku paliva třemi dvoukomorovými karburátory, ladit bych to snad ani nechtěl……Moje představa, že jdou všechny najednou byla asi mylná, normálně to jelo na ten prostřední a při plný zátěži se přidaly i ty krajní….

      A právě takovým systémem mohl být vybaven Pontiac GTO, který byl snad celkem ve třech kusech k vidění na první ze tří víkendových akcí – otevření muzea v Lužné. Se dvěma GTO přijeli návštěvníci a jeden byl součástí expozice, která se nyní skládá ze tří (zase trojka) hal. Tuším, že to tam pánové brzy řádně rozšíří, místa mají dost. Považuju za pozoruhodné, že drtivá většina exponátů je verze Cabrio, snad 80-90 % vozů . Byla to fajn akce s proměnlivým počasím, slušnou účastí a spoustou amerik, jakož i trucků made in USA

     Další dvě akcičky proběhly kousek od sebe, nejprve sraz traktorů veteránů v Libochovickém parku, následně pak přejezd do Žabovřesk na slavnostní otevření muzea motorek Simson. Zde měli taky dobrý klobásy, zlepšilo se počasí, přišlo nečekané množství diváků a sjela se všehochuť strojů.

Tohle vše doplnily Honzovy i moje těžké nohy na pedálech plynů našich V8, týpek v cyklodresu, kterej šahal i šteloval všechny stroje, borec co bavil jízdou po zadním na Simsonu a na odjezd jsem dostal zdrcující otázku: To je třílitr?

A pár fotek....je vidět že fotit tam nejezdíme laugh

 

Posted by Sat Tuesday, May 2, 2017 5:52:00 PM

Comments

Tuesday, May 2, 2017 7:52:10 PM

re: Tri Power

yespěkný akce a navíc v dosahu

Tuesday, May 2, 2017 8:02:01 PM
Sat
View User Profile for Sat

re: Tri Power

Jojo, jen ta statika......málokdy tam něco vrčí.  No nic, v srpnu to pořádně rozsvítíme....

Comments are closed on this post.