Kdyby náhodou už nic nebylo….tak dneska bylo

středisko amerik Teplá u Třebenic

Nepřízeň osudu posledních dnů  mě přivedla do bodu, kdy přesně cejtím co musím udělat, k tomu absťák po V8, prostě něco musím províst. Korvetu jsem neviděl skoro měsíc a už jsem pomalu zapomínal, kolik radosti umí dávat.  Takže se silnými abstinenčními příznaky jsem  nějak přidělal SPZ (díky Venco), origo emblémy Stingray a ještě jsem vyrval sytič, ten mi sral.  Natočil jsem to, chvíli poťukal akorát přijel Hanz a šli jsme na to. Ne že bych se tím chlubil, ale tentokráte to bylo dost ilegální, vzhledem k situaci, stavu auta a tak. Navíc to nebylo nějaký kolem baráku, ale řádná jízda cca 15-20km i přes Roudnici. Pak už jsem měl trochu bobky kvůli fízlům, přece jen by se jízda v tom teď vysvětlovala dost blbě, nechtěl jsem dál pokoušt štěstí.

        Nevim proč, ale zas tak mě jízda nepřekvapila,  je to asi takový jak jsem si představoval. Dá se s tím docela normálně lítat, řídit se to musí docela dost, pár much tam je, těším se na ně. Vzhledem k tomu co má Vette za sebou jede skvěle. Takže přidávám pár foteček a videí, ještě jí trochu projedu a pak mám v plánu jí rozebrat a trochu poladit.

       Zdá se že v počtech amerik na obyvatele vede v ČR patrně Teplá u Třebenic, protože Hazs po delším hledání náklaďáčku pořídil krásnou Fordku F-100 z roku 66. Je to zachovalá klasika, nějaká ta práce se na ní najde, do níž se Honza vrhl fakt s vervou.  Těším se, až se pak někde zas náhodně potkáme na silnici - Ford vs Vette,  stejně jako se nám to celkem často stává Caprice vs Riviera.  To pak má člověk chvilku pocit svobody a že svět ještě není úplně v prdeli, bohužel už nejsíš definitivně je.

       Abych nekončil úplně negativně, znáte nějaký vtipy na značku Ford?laugh

 

https://youtu.be/…2Fk

 

https://youtu.be/…OBY

 

https://youtu.be/…DrI

 

 

 

Posted by Sat Saturday, March 20, 2021 2:20:00 PM

Comments

Monday, March 22, 2021 10:09:12 AM
Monday, March 22, 2021 1:01:37 PM
Sat
View User Profile for Sat

re: Kdyby náhodou už nic nebylo….tak dneska bylo

Tak to jsem nečekal že budete střílet do vlastních řadlaughlaughlaugh

Ale hustý, ten s těma motorama.....yes

Comments are closed on this post.