VAPE 

Od posledního (zároveň prvního) příspěvku se událo mnohé a dost se najezdilo. 

Takže konečně mám SPZ. Nechci se v tom moc rejpat. Jsem za ně rád, ale půl roku je dlouhá doba. 

Protože to nejezdí na papíry bylo potřeba řešit i jiné záležitosti. Mimo standartního jako je obutí a nějaký další drobnosti nešlo přehlížet elektroinstalaci v havarijním stavu. To se vyřešilo v léťe a od té doby se pořád sralo zapalko, přesněji se sralo i předtím.

Po několika neuspěšných pokusech o jeho seřízení seřízení a pak s vypůjčeným (novým) zapalkem jsme s prezidentem nedocílili správného naladění a dobíjení. Vrcholem neúspěchu a absolutního ponížení bylo, když se péroš totálně rozesral na 5.BS. A proto sem pořídil VAPE a slibuju si od něj že závada typu : "není čim zapálit" mě už nebude trápit.

Tímto bych rád poděkoval Džunovi za ochotu a vypůjčení ND. On se nepoučí a vždy ochotně zapujčí. No nějak to pak musíme udělat:)

 

Posted by Hanz Wednesday, January 20, 2016 3:25:00 PM

Představení 

Byl normální pracovní den v červenci. Celkem pěkně, ale jinak vopruz. Před obědem mi zavolal Džun a dost zahejbal s vývojem následujích hodin.

 

Záznam hovoru (jen útržky co si pamatuju):

Džun: "Ahoj, Martin, Pérák, prodej,Mára, chceš"

Já: "Jo, to potřebuju" 

 

No a bylo to. Já chtěl pojízdnou motorku hned potom co jsem prodal svýho motárda. Tomuhle chybělo málo (papíry neuvažuju protože na ty motorky nejezdí - uvádím pro některý jedince). Když jsem se na něj odpoledne jel podívat už nebylo cesty zpět. Nabídka to byla skvělá. Měl jsem výčitky kvůli Márovi, kterej o tenhle kus projevil zájem už mnohem dřív. Asi ho to sralo, ale nijak mi to nekomplikoval. 

O víkendu jsem ho dovezl domů, oprášil a rozchodil. Se seřízením pomohl SAT a jeho žárovkový udělátor, chybějící díly a znalosti dodal Džun. Sousedi nasraný ve voknech, já vysmátej jak to pěkně blafe.

Samozřejmě se objevilo několik nedostatků, ale ty jsem dokázal potlačit a párkrát si vyrazil kolem komína. 

Aktuálně je venku motor, kterej potřeboval jen přetěsnit. Teď už je z toho skoro kompletní GO.

Mašina bude k vidění na BS2015 kde se pokusím udělat výsledek do TOP3 v kategorii 2T motocyklů do 250ccm.

 

 

Posted by Hanz Tuesday, March 31, 2015 11:15:00 PM
  • RSS

Statistics

  • Entries (2)
  • Comments (6)