Jednosedadlová kývačka

Za více než rok po předchozím příspěvku se toho na první pohled mnoho neudálo. Nynější podoba je v podstatných věcech konečná, motorka má za sebou rozebrání, lakování rámu a složení. Možná by to ještě teď nebylo, ale tlačí na mě stát a vyhrožuje, že už motorku z tzv. polopřevodu v kterém se nachází nikdy nepřihlásím. Takže brzy bude následovat náročná státní procedura, to jest ověření čísla výrobního, zda skutečně koresponduje s údajem v technickém průkazu.

    Děkuji Vencovi (dík Venco ty volesmiley), velice výrazně mi s tím pomáhá, jinak mi to jde jak psovi pastva. Nyní už tomu chybí snad jen elektroinstalace, ta bude též specifická, dále pak brzdy a nějaký další hovadiny.

Posuďte sami, zda je jednosedadlová kyvka fakt tak hnusná.

 


 

Posted by SAT Sunday, May 17, 2015 4:54:00 PM

Comments

Tuesday, May 19, 2015 11:17:21 PM
Džun
View User Profile for Džun

re: Jednosedadlová kývačka

Povidám nemáš zač..myslím že je to parádní!! Snad to ocení i jiní..s tím jedním sedlem si fakt nejsem jist.!laugh

Wednesday, May 20, 2015 7:28:06 AM
sat
View User Profile for sat

re: Jednosedadlová kývačka

Hm,bude to trochu problém, Maduna chce svýzt.......tak jedině na nádrži. Ona říkala že bude sedět vzadu na blatníku, chudák netuší, že ten neunese ani sám sebe. Bude to jedna z prvních věcí které odpadnou.

Thursday, May 21, 2015 7:30:32 PM
Hanz
View User Profile for Hanz

re: Jednosedadlová kývačka

Líbí se mě to! yes

Saturday, May 23, 2015 4:41:01 PM
SAT
View User Profile for SAT

re: Jednosedadlová kývačka

To jsem rád....ještě zbejvá opticky i skutečně zaplnit prostor v rámu. Příde tam baterka, ovládací panel a schránka na nezbytné nářadí. To jest svíčák,svíce, kladívka,kondik,kombinačky,šroubovák oboustranný......ty vole to sem jak ten jmenovač z filmu Na samotě u lesa a navíc se to tam nevejde. Kurva vona musí bejt i lekárnička,to nedámsad

Monday, May 25, 2015 4:24:33 PM

re: Jednosedadlová kývačka

Krásnej yes

Comments are closed on this post.