Den poté

BS 4

Slyšeli jste někdy rčení „každá liška chválí svůj ocas“? Následující řádky mohou být podobné. Máme za sebou totiž 4.tradiční Brňanský sprint, tentokráte v Panenském Týnci na letišti. Počasí vyšlo perfektně, odpoledne zesiloval vítr, jenže tam to fouká porád. Byla to první malá a přesto větší akce našeho malého klubu SR,  nikoho vyloženě znechuceného jsem tam nepotkal ,  tak bych řekl, že dobrý.

Jasně, časomíra zlobila, nechci kolem toho kecat, ale zlobila zatím všem a všude, kde jsem byl a třeba na nedávných nejmenovaných sprintech s nesrovnatelnou reklamou, účastí a financemi  to dopadlo s měřením naprostým fiaskem. Takže jsme moc rádi za spousty naměřených časů, které dávají smysl a bez nich by celá akce byla celkem o ničem. Osobně zapracuju na zlepšení spolehlivosti.

Chtěl bych poděkovat všem aktérům akce za účast, jsme skutečně velice rádi za jakýkoli zajímavý vůz, pokud možno nejvíce odlišný od České „modly“ Octavia Tdi s čipem. Cením si různorodosti vozů, myslím, že je to pak zajímavější ,  každý si najde to své. Díky i za finanční příspěvky do nádrže od stabilního motoru a věřte, že bankovky z ní vyndat jdou!  Další dík patří kolegům z klubu za vše kolem akce a obzvlášť vyzdvihuji posezení pod stanem s grilováním, což mělo větší ohlasy, než jsem čekal, takže ono vždy stejně všechno skončí u toho jídla a to je dobře.

 

Nyní k výsledkům. Vše je uvedeno v tabulce pod článkem, nejlepší čas jezdce je zvýrazněn. Fotky zatím žádné nemám, jistě se jich brzy sejde dost.

A perlička na závěr: Stejně jako loňský ročník byl okořeněn zásahem policie ČR, letos to mělo obdobu. Při cestě nazpět jsem byl v Libochovicích, poklidně  jedoucí rychlostí 40 km/h vyhodnocen hlídkou policie jako obzvláště nebezpečný účastník silničního provozu a za použití výstražných majáků zastaven. Za závažný prohřešek absence zadní SPZ a nepoužití bezpečnostního pásu jsem byl náležitě pokárán. Kdyby tato hlídka jen tušila, že Caprice prakticky nebrzdí……ale policie jde přece jen po podstatných věcech a hlavně je třeba vykázat činnost. Takže ti fízlové k tomu asi už nějak patřej.

Ještě jednou díky všem ,  prezident klubu SRwink

Pár fotek, víc nejdete přímo ve fotogaleriích:

 

 

Posted by Sat Sunday, August 10, 2014 1:05:00 PM

Comments

Sunday, August 10, 2014 9:56:26 PM

re: Den poté

Výborná akce, díky, že jsem mohl přijet a že jste na mě počkali ještě odpoledne :)

Monday, August 11, 2014 1:28:57 AM

re: Den poté

V Čechách se prý chválí málo, tak ještě jednou moc díky za příjemnou sobotu. Buřty byly fakt nečekaným bonusem a doufám, že jste v nádrži našli aspoň dost na pokrytí nákladů. Zametená trať a dobrá nálada však byly základem pro jistě dobrou tradici. Kluci, palec nahoru a DÍKY. Pohárek se tulí na výstavce s dalšími :)

Monday, August 11, 2014 9:15:43 AM

re: Den poté

Děkujeme Vám pánové za účast a chválu. Díky i za štědré příspěvky, dost nám to pomohlo pokrýt většinu nákladů. Jste fakt skvělý.

Omlouvám se těm co jsem slíbil jízdu v Mini, defekt chladiče ho vyřadil z provozu a domů se jelo na tkaničce. Samozřejmě to stále platí, takže buď na dalším sprintu a nebo se můžem potkat i jinak. 

Chci poprosit ty co mají dosud nezveřejněné fotky/videa ať nám tu nechají odkaz.

Comments are closed on this post.