A je to tady vole.....

1 st Drag Racing club ČR Streetrodders oznamuje termín letošních sprintů s číslem 12 !!!

 

A kde že? Panenský Týnec a to sice trošinku později a netradičně 10.září 2022

 

 

 Ani se mi nechce rozebírat události a jednání kolem pořádání letošních sprintů, co je důležitý, momentálně to vypadá, že budem zase tam, kde to známe a cejtíme se dobře.

       Se stejným pocitem jistoty jsem dnes vyrazil na inspekční cestu do Týnce, kousek před cílem mi bylo divný, že docela houstne  provoz a litoval jsem několik blbečků, kteří viditelně poskakovali po silnici ve svých přetvrzelých Golfech, kladl jsem si otázku "co dělají poldové v neděli dopo kousek před Týncem schovaní za křovím? Odpověď jsem dostal krátce na to po  vyjetí na náhorní planinu, kde už je vidět na dráhy. Auta a přidružený ancábl byl všude, já myslím, že to bylo snad 1000 aut z nichž 98% stálo za hovno, (vězte pohledem radikálního člena SR) ,navíc to tam všude smrdělo kyselým pachem spálené nafty......ano něco je špatně, o to víc jsem rád za tu naší malinkou akci. YES, byl to tuning a jakýsi pofidérní sprinty, s účastí několika hlídek fízlů, což mi nedělá dobře a prosím vás, bylo tam i několik kolotočů.......To bohužel mít nebudeme....

     Podstatné je, že "naše" dráha je zatím v pořádku, vzadu někdo něco kopal, ale to nás neohrozí. Obtáhl jsem tedy značky startu a cíle a uvažuji o zlepšení trakce na startu, poač to prostě ještě nebylo ono. Letos jeden z členů SR - startovní komisař na sebe přibalil funkci požárního preventisty, hasiče a bezpečnostního technika. Na statické akci pro laiky v Trmicích ukázal umění bleskurychlého zásahu, můžeme být tedy všichni klidní, tak to jsme klidní. A ještě jsem se dnes v Týnci dozveděl, že Vette je prej nějakej Ford.

Takže přátelé, snad už budeme potřebovat jen trošku slušného počasíčka a mohlo by to zase klapnout co?

 

 

vole hrůza......

Nekecám, kolotoče a další pouťový atrakce.....možná by vám tam i někde něco vykérovali

pár slušněch aut jsem tam zahlíd....

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posted by Sat Tuesday, May 10, 2022 6:43:00 PM

Comments

Thursday, June 9, 2022 9:14:45 AM

re: A je to tady vole.....

Tvl 😂

Comments are closed on this post.