Tažení na Prahu

spanilá jízda

Oproti loňsku, kdy náš klub vyslal od „mekáče“ na metropoli dva povozy, to bylo letos celkem 1500 koní s pěti povozy a více než 30 litrů objemu ukrytých ve 40 válcích. Spanilá jízda klubu SR slušně obohatila svými exempláři tradiční, vystavovatelský US sraz v Letňanech, poslední pěknou akci roku. Zvyšující se počet černých trikotů s pneumatikou na zádech neunikl pozornosti ostatních účastníků a některým způsobil mírnou nervozitu…….A to je jen začátek…..

Vencovo Camino se líbilo dle očekávání velice a bylo odměněno  2.místem v kategorii let šedesátých, podle mnohých tomuto desetiletí na srazu kralovalo. Líbilo se až tak, že vyhrálo cenu už napřed za rok 2017 na Sychrově, jezdit tam ani nemusíš Vendiku.

Počasí opět vyšlo až neuvěřitelně, opálil jsem se, od zítřka a novým týdnem počínaje nám ukáže podzim zač je toho loket. Se změnou počasí souvisí i přechod na zimní pneumatiky, o což se pokusil Hanz s Rivierou. Chápu, že je svědomitým řidičem, chce být připraven na zimu a snažil se naprotektorovat  pneumatiku na zimní vzorek, jen je proboha lepší to dělat v servisu, ne za jízdy.

Při psaní poslouchám jedním uchem zprávy, policie ČR prý dnes odpoledne na D8 v době kdy jsme se vraceli z Letňan naměřili objekt pohybující se rychlostí kolem 200km/h, příslušník v reportáži vypověděl, že nemá ponětí, o co se jednalo, ale prý to vypadalo jako hnědá loď…..Co dodat, je to blázen.

Dnešní vydařenou a pohodovou sobotu dokresluje pár foteček pod textem.

 

Ráno před Americkou osvěžovnou

Už letěj je to tady!!!!!!

Nejlepší "tejl" je "bouttejl"

Vencovi trochu kapal chladič, ale nic velkýho........je na to vybavenej

STREETRODDERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na co ty amíci nepřídou, hladký běhoun s měkkou směsí do rychla, boční vzorek pro skvělou přilnavost ve sněhu a odvod vody.

V bělobokém provedení tahle guma stojí ranec.....

Kompletní krásná fotogalerie zde

Posted by Sat Saturday, October 1, 2016 8:54:00 PM

Comments

Saturday, October 1, 2016 10:42:00 PM

re: Tažení na Prahu

Opět děkuji Svatikovi za skvělou organizaci dnešního dne a za perfektní článek! Jsem rád, že se naše skupina samovolně rozrostla o Hanze a Emila, kluci mají motor místo srdce a nádrž místo plic!! Na cestu zpět domu asi opravdu jen tak nezapomenu. Honza Bačík je fakt blázen!! Ta pneumatika je teď vhodná maximálně na květináčwink.

 

P.S. chčije mi převodovka ne chladičcheeky 

Sunday, October 2, 2016 9:13:47 AM

re: Tažení na Prahu

Výborný text přecedo. Že já vždycky o nějakou tu vaši zábavu přijdu laugh A gratuluju Vendikovi!

Na druhou stranu jsem si odpoledne zkusil jaký je to řídit kamarádovo 6.6L F-body s fofrklackem a 3.23:1 převodem a je to naprosto boží smiley

Sunday, October 2, 2016 9:52:12 AM
KAFKAsFRIEND
View User Profile for KAFKAsFRIEND

re: Tažení na Prahu

Super článek.

Ta nádržka na úkapy je super - velká gratulace Vaškovi.

Sunday, October 2, 2016 10:11:24 AM
Honza
View User Profile for Honza

re: Tažení na Prahu

Sváťa opět super článek a ta jeho vynikající slivovice mě hřeje ještě teď. Ještě jednou děkuji Vendovi za pomoc na dálnici.

Sunday, October 2, 2016 1:06:22 PM
Sat
View User Profile for Sat

re: Tažení na Prahu

Honzo, co je důležitý......ráno jsem byl nad Teplou pro hrušky, mám jich plný auto, mám do večera co dělat to zpracovatlaugh.....s výsledkama Vás všechny rád seznámím na přelomu roku. Včerejšek byl nádhernej,  ještě z toho žiju.

Comments are closed on this post.