Adventní lov Impal

Holandsko

Trvám na svém přesvědčení, že Holandsko je zemí větrných mlýnů. Už tomu asi tak není, teď je to spíše hulení a tulipány, ale pár jsme jich potkali. Proč Holandsko? Protože Nizozemí. Honza se usmyslel , že jsou tam dva kousky, který musí vidět. Takže jsme jeli tedy….Expedice trvala 21 hodin, z toho většina v autě, nájezd přes  1900km byl drtivý. Museli jsme tedy přes celou říši a napříč Nizozemím až k moři, není tam fakt žádnej kopeček a všude je to stejný…..Další můj dojem byl z množství elektromobilů tam se provozujících .

    Impala 65 na vzdálenějším místě, byť na pohled pěkná, po krátké prohlídce ukázala se jako špatně zamaskovaná korozí značně napadená nástraha.  Prodejce, zřejmě překupník měl spoustu vozů na prodej, myslím, že jsme viděli ten den celkem 5 Chargerů, Chevelleho ,nějaký GTO a další klenoty. Takže první zastávka nebyla dlouhá a závěr jsme si udělali brzy, ta druhá už byla zajímavější. Je to model 68, který jsme důkladněji prozkoumali i zkušební jízdou podrobili. Much má taky dost, ale základ snad není špatný…..Druhý prodejce měl rovněž halu nasyslenou americkou klasikou. Je to zvláštní kolik sběratelů po celé Evropě má poschováváno mraky aut, samozřejmě nejsou schopni to ujezdit.

 

Hanzova Impala

Posted by Sat Sunday, December 8, 2019 4:33:00 PM

Comments

Sunday, December 8, 2019 10:26:06 PM

re: Adventní lov Impal

Rozhodl jsem se pokračovat v hledání. 68 má několik problémů, který řešit nechci. I s dobrou cenovkou a úžasným jednáním mi to po dlouhym zvažování vyšlo takhle. 

Svaťa vo tom pomlčel, ale na tu 65 jsme přijeli až na druhej pokus. Na schůzi se tomu jistě zasmějete. 

Thursday, December 12, 2019 3:51:52 PM

re: Adventní lov Impal

A tak koupili, nekoupili???

Thursday, December 12, 2019 4:43:39 PM
Sat
View User Profile for Sat

re: Adventní lov Impal

Nekoupili. Ta 68 by se dala,ale tý práce a investic tam bylo skutečně hodně......

Thursday, December 26, 2019 10:03:20 AM

re: Adventní lov Impal

Nazdar kluci!! Jsem na stránkách po dlouhé době a čekalo tu na mě nádherné překvapení!! Fakt supr zážitek! Asi bych nevěděl kam koukat dřív..muselo to být hrozné!!laugh..držím palce a jsem rád, že vybíráte pečlivě!!

Comments are closed on this post.